Współpraca

mail

Kontakt

Blog Madame Edith został założony w 2009 r., a jego gwałtowny rozwój nastąpił na początku 2012 r. Od tego momentu zdobył wielu inteligentnych i zaangażowanych Czytelników, których grono z miesiąca na miesiąc się powiększa. Strona utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich blogów łączących temat kulinariów i podróży.

Blog Madame Edith jest poświęcony w całości jedzeniu, podróżom, restauracjom, jak i szeroko rozumianej kategorii „lifestyle”. Treści na bloga, od fotografii po teksty, tworzę wraz z Monsieur, który pomaga mi przy sesjach zdjęciowych, a także kręci filmy z wyjazdów i przygotowuje autorskie wpisy z męskiego punktu widzenia.

Mieszkamy w Warszawie.

Co oferujemy?

Zapewniam najwyższą jakość wpisów – dbamy o treści, jak i wysoką jakość towarzyszących im fotografii czy materiałów video. Pracujemy zgodnie z briefami, ale mamy też dużo własnych pomysłów, które możemy wykorzystać.

Z szacunku do Czytelników, jak i naszych Klientów, treści powstające w ramach współpracy komercyjnej są oznaczane.

Nie współpracujemy na zasadzie barteru.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, bardzo prosimy o kontakt pod adresem:

edith@madameedith.com 

 

hand

Zaufali nam

Zott_logo

Kenwood – przygotowanie serii przepisów z wykorzystaniem nowego robota Kenwood Chef Titanium XL KVL8400, przygotowanie receptur do filmików promocyjnych, wsparcie w social media (październik-grudzień 2016 r.)

 

Tchibo

Tchibo – przygotowanie świątecznego przepisu z wykorzystaniem akcesoriów do pieczenia ze świątecznej kolekcji (listopad 2016 r.)

 

Moja Szwajcaria

Moja Szwajcaria – relacje z wyjazdów studyjnych do Szwajcarii (październik 2013 r., lipiec 2015 r., styczeń 2017 r.).

 

Go to Hungary

Rejon Północnych Węgier – relacja z wyjazdu do winiarskiego regionu Tokaju i Egeru (wrzesień 2015 r.).

 

Hilcona

Hilcona – przygotowanie serii przepisów wspierających wprowadzenie na polski rynek nowej marki produkującej m.in. świeże makarony (październik-grudzień 2016 r. oraz wiosna 2017 r.)

 

Roter Hahn

Roter Hahn – relacja z wyjazdu studyjnego do Południowego Tyrolu (styczeń 2015 r.)

 

Zott_logo

Zott – przygotowanie serii przepisów na potrawy regionalne Lubelszczyzny z wykorzystaniem produktów marki, przeprowadzenie konkursu dla Czytelników, wsparcie w social media (sierpień-wrzesień 2016 r.)

 

Okecie_logo

Lotnisko Chopina – poprowadzenie świątecznych warsztatów w strefie odlotów dla międzynarodowych pasażerów, przygotowanie przepisu na pierniczki wraz ze zdjęciem na ulotkę promocyjną (grudzień 2015 r.)

 

DW_logo

Daniel Wellington – promocja zegarków na blogu i Instagramie.

 

TVP HD logo

TVP – występ w programie kulinarnym „Login: kuchnia” (odcinek 9, sezon II – czerwiec 2016 r.) – link do materiału online.

Tefal_logo

Lipton Ice Tea Green – poprowadzenie warsztatów dot. fotografii kulinarnej na krakowskim Placu Wolnica ze streamingiem na żywo (maj 2016 r.).

 

Tefal_logo

Tefal – przygotowanie przepisów z wykorzystaniem urządzeń AGD, garnków i patelni; promocja konkursu dla Czytelników bloga i Fanów marki (grudzień 2014 r.)

Jacobs_logo

Jacobs – wpisy z użyciem produktów Jacobs m.in. posypek do kawy oraz różnych rodzajów kaw (lipiec i listopad 2015 r.).

 

logo

Biuro Podróży Itaka – relacja z wyjazdu na Fuerteventurę (maj-czerwiec 2012 r.)

 

Canon_logo

Canon – testy kamery, obiektywów i aparatu (2013-2015 r.)

 

wedel_logo_thebranders

E.Wedel – konkursy i wpisy promujące nowości produktowe (2013-2015 r.)

 

M_logoCMYK

Makro Cash and Carry – promocja „Korony Smakosza” w Warszawie (listopad 2012 r.); wpisy z wykorzystaniem produktów (październik-grudzień 2014 r.); promocja konkursu „Zgotuj sobie sukces” (grudzień 2014 r. i styczeń 2015 r.); promocja „Korony Smakosza” (styczeń 2015 r.).

Groupon-logo

Groupon – promocja trzech edycji „Tygodnia restauracji” w Warszawie (sierpień, listopad 2014 r. oraz luty-marzec 2015 r.)

 

oraz m.in.:

McDonald’s – relacja z wyjazdu do dostawców. Sudio Sweden, Mahabis, Deriwe, Ogon Design – promocja produktów na Instagramie. Śliwka Kalifornijska – przygotowanie zdjęć i przepisów do e-booka. Jacob’s Creek – przygotowanie zdjęć i przepisów na stronę. Rodzina wódek i nalewek Saska  – przygotowanie zdjęć na Fb marki oraz relacja z wydarzenia. Delikatesy Alma / sery Le Rustique / Coca-Cola / musztardy Kamis / soki Tymbark / przyprawy Kotanyi / piwa rzemieślnicze Dr. Brew / Somersby – wpisy z lokowaniem produktu/usługi w przepisie. Fabryka Form / patelnie i ceramika Ambition / Sirocco Tea / Inspired Decor  – organizacja konkursów dla Czytelników.


BLOG W LICZBACH

stat

Statystyki

(po kliknięciu dane się powiększą)

maj 2017

 

kwiecień 2017

marzec 2017

luty 2017

styczeń 2017

grudzień 2016

grudzien-2016

listopad 2016

listopad2016

readers

Czytelnicy

38% Czytelników ma 25-34 lata. Kolejnych 19% ma 18-24 lata, a 18% 35-44 lata.

80% Czytelników stanowią kobiety.

social_media_1

Kanały Social Media

Facebook
Instagram
YouTube


FORMY WSPÓŁPRACY

post

Wpisy na blogu

Konkursy i wpisy z lokowaniem produktu.

suitcase

Wyjazdy studyjne

Braliśmy udział w następujących wyjazdach studyjnych: Triest (czerwiec 2016 r.), Południowy Tyrol (styczeń 2015 r.), Szwajcaria (październik 2013 r. oraz lipiec 2015 r.) Wyspy Kanaryjskie – Fuerteventura i Lanzarote (maj/czerwiec 2012 r.), a na zaproszenie Węgierskiej Organizacji Turystycznej we wrześniu 2015 r. odwiedziliśmy rejon Północnych Węgier.

photo

Zdjęcia i przepisy na zamówienie

Przygotowuję zdjęcia i przepisy na zamówienie na strony internetowe, do książek oraz e-booków (o książkach, których jestem współautorką i do których przygotowywałam zdjęcia oraz przepisy można przeczytać na stronie „O mnie„).

baner

Reklama banerowa

Na blogu istnieje możliwość reklamy banerowej. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy umiejscowienie i rozmiary możliwych banerów.

other

Inne formy współpracy

Jeśli masz pomysł na ciekawy sposób promocji swojego produktu lub usługi prześlij nam swoją propozycję.

@MadameEdith on Instagram