fbpx

Wyraźcie wyjątkowość swojej miłości obrączkami – te modele wam pomogą

10 marca 2022

Po raz pierwszy symbole małżeństwa pojawiły się ponad 6000 lat temu. Zakochani wymieniali się wówczas pierścieniami z konopi lub trzcin, symbolizującymi wieczną miłość. Chociaż forma obrączek uległa zmianie, ich znaczenie pozostało takie samo do dziś. Skorzystajcie z możliwości dopasowania złotych krążków do charakteru swojej miłości i wyraźcie ją w wyjątkowy sposób!

Klasyczne obrączki ślubne – piękno tkwi w prostocie

Tradycyjne modele symboli miłości to jeden z najpiękniejszych sposobów na wyrażenie tego, co kryje się w Waszych sercach. Klasyczny design można postrzegać jako wyjątkowo trafne odzwierciedlenie istoty miłości, która opiera się na zwyczajnych gestach czy codziennych słowach i podobnie jak klasyczne obrączki – jest piękna w swojej prostocie.

Tradycyjne modele możemy spotkać w dwóch wariantach – o półokrągłym lub prostym profilu. Wybór jednego z nich jest jedynie kwestią gustu, ponieważ obie opcje prezentują się olśniewająco. Co więcej, mogą zostać wykonane z dowolnego kruszcu. Od standardowych opcji, takich jak żółte i białe złoto, poprzez nieco bardziej nowoczesne rozwiązania, takie jak różowe złoto, tytan i platyna, aż po absolutnie wyjątkowe propozycje, czyli czarne złoto oraz carbon.

Ile par, tyle miłosnych historii – niech wyjątkowe obrączki Savicki opowiedzą waszą

Nowoczesne modele obrączek ślubnych

Jesteście miłośnikami nietuzinkowych rozwiązań? A może uwielbiacie wyróżniać się spośród tłumu? Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, nowoczesne modele obrączek ślubnych są stworzone dla Was! Wysadzane kamieniami szlachetnymi, oprawione w niecodzienny kruszec, wykończone w efektowny sposób i onieśmielające fantastycznymi zdobieniami – właśnie takie są symbole małżeństwa zaprojektowane przez jubilera Savicki. Każdy z nich odznacza się czymś unikatowym, co odzwierciedli unikalny charakter dowolnej relacji. Podróżnikom polecamy gładkie obrączki, w których z łatwością zatopicie klejnot jako pamiątkę po każdej odbytej wyprawie. Miłośnicy wystawnej biżuterii powinni rozważyć zakup bogato zdobionych egzemplarzy, gęsto wysadzanych diamentami. Marzycieli z pewnością zachwycą modele o fantazyjnych zdobieniach oraz z możliwością grawerunku po zewnętrznej stronie pierścionka. Te i wiele innych propozycji znajdziecie na stronie Savicki, gdzie biżuteryjne sny stają się rzeczywistością.

Dwie różne obrączki ślubne – czy to dobry pomysł?

Pary, w których każdy ma inny gust i temperament, powinny rozważyć zakup dwóch różnych modeli obrączek. To na pozór kontrowersyjne rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pozwólcie sobie nawzajem na wyrażenie własnych osobowości i pokażcie światu, że miłość przezwycięży nawet te skrajne różnice. Niech jedno z was wybierze klasyczną obrączkę z żółtego złota, a drugie postawi na różowy model z diamentami! Możecie też dwa zupełnie odmienne pierścienie połączyć za pomocą dowolnego elementu, np. kamienia szlachetnego, tego samego kruszcu lub grawerunku. Niezależnie od tego, na co ostatecznie się zdecydujecie, pamiętajcie, że symbole małżeństwa to biżuteria, której zadaniem jest odzwierciedlenie tego, co was połączyło. Nie musi być to pełna zgodność we wszystkim, ponieważ różnice są elementem życia. W końcu ślub to święto waszej miłości! A miłość, jak doskonale wiemy, jest sztuką kompromisów.

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z marką Savicki.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Podobne wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tutaj możesz dodać zdjęcie do komentarza

@MadameEdith on Instagram