fbpx

Black Week w sklepie Madame Edith

20 listopada 2021

Dziś przychodzę do Was z szybką informacją: moją książkę, jak i e-booki możecie przez najbliższych kilka dni kupić w pakietach w promocyjnych cenach. Dodatkowo po raz ostatni przez Bożym Narodzeniem włączamy darmową krajową dostawę na książkę. Myślę, że e-book “Serniki” będzie bardzo przydatną lekturą na Boże Narodzenie, a książka “80 śniadań” w wersji papierowej może być wspaniałym prezentem na mikołajki lub pod choinkę.

E-booki: “Serniki” oraz “80 śniadań dookoła świata” w promocyjnych cenach

Z okazji “Black Friday” i “Black Week” e-book “Serniki” oraz “80 śniadań dookoła świata” kosztują tylko po 39 zł, zamiast 49 zł. Promocja trwa do 6 grudnia. Od 7 grudnia e-booki będą ponownie dostępne w standardowej cenie.

E-book “Serniki” liczy 160 stron i znajdziecie tam 20 stron informacji praktycznych oraz 40 pysznych przepisów ze zdjęciami “krok po kroku”.

W e-booku zawarłam porady jak wybrać twaróg w kostce oraz jaki kupić ser z wiaderka – podaję listę moich ulubionych producentów ze składem oraz opisuję na co zwracać uwagę w sklepie podczas wyboru sera.

Dowiecie się również jak poszczególne składniki wpływają na końcowy smak i konsystencję sernika. Znajdziecie tam różne przykłady spodów, jak i wykończeń serników. Niektóre przepisy są bardzo proste, inne nieco bardziej skomplikowane. Ze wszystkimi jednak sobie poradzicie, bo pomogą Wam zdjęcia, wskazówki i dokładne opisy.

E-book “80 śniadań dookoła świata” to z kolei 80 przepisów na śniadania z 55 krajów świata na 288 stronach.

Ponad połowa to przepisy na śniadania na słono, kilkanaście może być jedzonych na słodko, jak i słono, a reszta to typowe słodkie dania śniadaniowe. Większość przepisów opatrzonych jest zdjęciami „krok po kroku”, by nikt nie czuł się zagubiony.

Książka “80 śniadań dookoła świata”

Do 6-go grudnia książkę “80 śniadań dookoła świata” możecie natomiast zamówić z bezpłatną dostawą krajową realizowaną DPD. Wszystkie książki wysyłane są w ciągu maksymalnie 24h. Wyjątek stanowią zamówienia z piątku popołudniu oraz weekendu – te są wysyłane w poniedziałki rano.

Dodam, że to ostatnia okazja na zakup książki w standardowej cenie 69 zł. Od stycznia książka będzie kosztowała 75 zł, bo ze względu na wzrost cen dodruk kolejnej partii okazał się drożdzy od pierwotnego.

Pakiety

Po raz pierwszy do sklepu wprowadzam też pakiety na produkty – będą obowiązywały do 6-go grudnia:

Dokładny opis e-booka “Serniki” znajdziecie we wpisie: “Serniki – premiera mojej pierwszej książki”, opis książki “80 śniadań” we wpisie: “80 śniadań – premiera mojej pierwszej książki drukowanej”.

Do przeczytania!

E.

Podobne wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tutaj możesz dodać zdjęcie do komentarza

Black Week w sklepie Madame Edith


Dziś przychodzę do Was z szybką informacją: moją książkę, jak i e-booki możecie przez najbliższych kilka dni kupić w pakietach w promocyjnych [...]
@MadameEdith on Instagram