fbpx

Postaw mi urodzinową kawę :-)

1 kwietnia 2021

To nie jest Prima Aprilis, dziś naprawdę mam urodziny. Przy tej okazji pomyślałam sobie, że przybliżę Wam ideę „buy me a coffee” / „postaw mi kawę”, jaka od lat jest obecna za oceanem. To taki prosty sposób, by podziękować ulubionym twórcom za treści, jakie tworzą na co dzień. Na chwilę obecną w polskiej wersji serwisu profil ma już ponad 500 twórców i ta liczba wciąż rośnie. Możecie więc dzięki temu wspierać ulubionych blogerów, youtuberów czy instagramerów.

Wiem, że są wśród Was osoby, które kupiły mojego e-booka, by w ten sposób podziękować mi za inne przepisy. Najlepsze jest to, że część z nich wcale nie piecze ciast, ale uznały to za dobrą formę podziękowania. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jest bardzo miłą nagrodą za pracę, jaką każdego dnia wkładam w prowadzenie bloga czy kanałów w mediach społecznościowych.

Dostałam też sygnały od osób, które wolałyby mi podziękować w inny sposób, dlatego uruchomiłam swój profil na Postaw kawę. Możecie wybrać espresso za 5 zł, cappuccino za 10 zł lub cafe latte za 15 zł. Do kawy możecie dołączyć liścik z wiadomością, która będzie widoczna tylko dla mnie.

Monsieur już się włączył do akcji i podziękował mi tym samym za swój ulubionych wiejski chleb, który zajada z wielkim smakiem.

Do przeczytania!

E.

P.S. Mojego e-booka „Serniki” możecie kupić cały czas, ale tylko do niedzieli (3-go kwietnia) ze zniżką 10 zł na hasło „urodziny” (od wtorku 5-go kwietnia sklep będzie nieczynny przez tydzień lub dwa, bo wprowadzamy zmiany pod nową książkę).

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Podobne wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tutaj możesz dodać zdjęcie do komentarza

Postaw mi urodzinową kawę :-)


To nie jest Prima Aprilis, dziś naprawdę mam urodziny. Przy tej okazji pomyślałam sobie, że przybliżę Wam ideę „buy me a coffee” / [...]
@MadameEdith on Instagram