fbpx

Postaw mi urodzinową kawę :-)

1 kwietnia 2021

To nie jest Prima Aprilis, dziś naprawdę mam urodziny. Przy tej okazji pomyślałam sobie, że przybliżę Wam ideę “buy me a coffee” / “postaw mi kawę”, jaka od lat jest obecna za oceanem. To taki prosty sposób, by podziękować ulubionym twórcom za treści, jakie tworzą na co dzień. Na chwilę obecną w polskiej wersji serwisu profil ma już ponad 500 twórców i ta liczba wciąż rośnie. Możecie więc dzięki temu wspierać ulubionych blogerów, youtuberów czy instagramerów.

Wiem, że są wśród Was osoby, które kupiły mojego e-booka, by w ten sposób podziękować mi za inne przepisy. Najlepsze jest to, że część z nich wcale nie piecze ciast, ale uznały to za dobrą formę podziękowania. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jest bardzo miłą nagrodą za pracę, jaką każdego dnia wkładam w prowadzenie bloga czy kanałów w mediach społecznościowych.

Dostałam też sygnały od osób, które wolałyby mi podziękować w inny sposób, dlatego uruchomiłam swój profil na Postaw kawę. Możecie wybrać espresso za 5 zł, cappuccino za 10 zł lub cafe latte za 15 zł. Do kawy możecie dołączyć liścik z wiadomością, która będzie widoczna tylko dla mnie.

Monsieur już się włączył do akcji i podziękował mi tym samym za swój ulubionych wiejski chleb, który zajada z wielkim smakiem.

Do przeczytania!

E.

P.S. Mojego e-booka “Serniki” możecie kupić cały czas, ale tylko do niedzieli (3-go kwietnia) ze zniżką 10 zł na hasło “urodziny” (od wtorku 5-go kwietnia sklep będzie nieczynny przez tydzień lub dwa, bo wprowadzamy zmiany pod nową książkę).

Podobne wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Tutaj możesz dodać zdjęcie do komentarza

Postaw mi urodzinową kawę :-)


To nie jest Prima Aprilis, dziś naprawdę mam urodziny. Przy tej okazji pomyślałam sobie, że przybliżę Wam ideę “buy me a coffee” / [...]
@MadameEdith on Instagram