fbpx

Szwajcaria – mój nowy e-book do pobrania za darmo!

10 czerwca 2021

Nie mogę uwierzyć, że to się dziej naprawdę! Ledwie kilka dni po oficjalnej premierze „80 śniadań” na świat wypuszczam moje nowe dziecko – bezpłatnego e-booka poświęconemu cudnemu krajowi, jakim jest Szwajcaria.

E-book „Szwajcaria”

Ta książka to efekt kilku miesięcy pracy. Powstawała głównie zimą podczas kolejnej fali zachorowań, gdy siedzieliśmy w domu i marzyliśmy o wyjeździe. Spisałam w nim świeże wspomnienia z jesiennego wyjazdu do Szwajcarii, jak i poprzednich wizyt. Jednak oczywiście nie udało mi się zawrzeć wszystkich miejsc, jakie miałam szansę odwiedzić. Plan był taki, by e-book miał około 100 stron, a wyszło 195! Musiałam się ograniczać zarówno w kwestii zdjęć, jak i treści. Znacznie dłuższe teksty znajdziecie na blogu w sekcji Szwajcaria.

W tym e-booku opisuję swoje doświadczenia. E-book „Szwajcaria” to przede wszystkim zbiór inspiracji i pięknych miejsc, których odwiedzenie polecam każdemu. W telegraficznym skrócie znajdziecie tam:

 • 195 stron
 • 14 inspirujących rozdziałów
 • muzea, miasta, atrakcje z nutką adrenaliny, zwiedzanie na spokojnie, restauracje, hotele, najpiękniejsze trasy pociągami, niezapomniane jeziora i trasy piesze – dla każdego coś miłego!
 • gotowe trasy podróży (na wyjazd 3-, 5- oraz 7-dniowy)
 • 6 klasycznych szwajcarskich przepisów
 • przepiękne, ręcznie malowane mapki i ilustracje przygotowane przez Zofię Różycką
 • mnóstwo ciekawostek

Okładka

Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń, wszak okładkowe zdjęcie wybraliście sami w głosowaniu na Facebooku i Instagramie. Spośród zaproponowanych zdjęć to było Waszym ewidentnym faworytem. Wcale się nie dziwię, bo sama też je uwielbiam.

Podziękowania

Publikacja by nie powstała, gdyby nie wsparcie Switzerland Tourism przy Ambasadzie Szwajcarii w Warszawie, za które gorąco dziękuję. Na stronie Switzerland Tourism znajdziecie zawsze masę ciekawych i najbardziej aktualnych informacji.

Przepiękny projekt graficzny, który spodobał mi się od pierwszego wejrzenia, stworzyła Asia ze studia Papercut. To już nasz trzecia wspólna książka. Każda jest inna i wyjątkowa. Za redakcję i korektę odpowiadała jak zawsze najlepsza Ewa Popielarz, zaś piękne rysunki i mapki przygotowała Zofia Różycka – niekwestionowana mistrzyni rysunku.

Gdzie pobrać?

Nie przedłużając zapraszam Was do pobierania. Nie musicie podawać żadnych maili, nic! Wystarczy 66 Mb wolnej przestrzeni w pamięci telefonu, tabletu lub komputera. Polecam czytać e-booka na komputerze, bo lepiej wygląda w układzie, gdy dwie strony są obok siebie.

Mam nadzieję, że Was zainspiruje i sprawi dużo radości. Po cichu liczę też na to, że dowiecie się z niego czegoś ciekawego oraz że zapragniecie pojechać do Szwajcarii, jeśli jeszcze w niej nie byliście. A jeśli już macie ten kraj na swoim kącie, to zdecydujecie się na kolejną wizytę.

Zwróćcie uwagę na trzy trasy podróży, które dla Was przygotowałam. Sama realizowałam je w bardzo podobnym układzie i wiem, że sprawdzą się na 100%.

Dajcie znać jak się Wam podoba!

E.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Podobne wpisy

Komentarze

2 odpowiedzi na “Szwajcaria – mój nowy e-book do pobrania za darmo!”

 1. Beata pisze:

  Ok, udało się, super!!

 2. Beata pisze:

  Nie pobiera się..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tutaj możesz dodać zdjęcie do komentarza

Szwajcaria – mój nowy e-book do pobrania za darmo!


Nie mogę uwierzyć, że to się dziej naprawdę! Ledwie kilka dni po oficjalnej premierze „80 śniadań” na świat wypuszczam moje nowe [...]
@MadameEdith on Instagram