Współpraca

mail

Kontakt

Blog Madame Edith został założony w 2009 r., a jego gwałtowny rozwój nastąpił na początku 2012 r. Od tego momentu zdobył wielu inteligentnych i zaangażowanych Czytelników, których grono z miesiąca na miesiąc się powiększa. Strona utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich blogów łączących temat kulinariów i podróży.

Blog Madame Edith jest poświęcony w całości jedzeniu, podróżom, restauracjom, jak i szeroko rozumianej kategorii „lifestyle”. Treści na bloga, od fotografii po teksty, tworzę wraz z Monsieur, który pomaga mi przy sesjach zdjęciowych, a także kręci filmy z wyjazdów i przygotowuje autorskie wpisy z męskiego punktu widzenia.

Mieszkamy w Warszawie.

Co oferujemy?

Zapewniam najwyższą jakość wpisów – dbamy o treści, jak i wysoką jakość towarzyszących im fotografii czy materiałów video. Pracujemy zgodnie z briefami, ale mamy też dużo własnych pomysłów, które możemy wykorzystać.

Z szacunku do Czytelników, jak i naszych Klientów, treści powstające w ramach współpracy komercyjnej są oznaczane.

Nie współpracujemy na zasadzie barteru.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, bardzo prosimy o kontakt pod adresem:

edith@madameedith.com 

Edith i Monsieur

 

hand

Zaufali nam

Zott_logo

Kenwood – przygotowanie serii przepisów z wykorzystaniem robota Kenwood Chef Titanium XL KVL8400, przygotowanie receptur do filmików promocyjnych, wsparcie w social media (2016 r. i 2017 r.)

 

Tchibo

Tchibo – przygotowanie świątecznego przepisu z wykorzystaniem akcesoriów do pieczenia ze świątecznej kolekcji (2016 r.)

 

Moja Szwajcaria

Moja Szwajcaria – relacje z wyjazdów studyjnych do Szwajcarii (październik 2013 r., lipiec 2015 r., styczeń 2017 r.).

 

Go to Hungary

Rejon Północnych Węgier – relacja z wyjazdu do winiarskiego regionu Tokaju i Egeru (wrzesień 2015 r.).

 

Hilcona

Hilcona – przygotowanie serii przepisów wspierających wprowadzenie na polski rynek nowej marki produkującej m.in. świeże makarony (październik-grudzień 2016 r. oraz wiosna 2017 r.)

 

Roter Hahn

Roter Hahn – relacja z wyjazdu studyjnego do Południowego Tyrolu (styczeń 2015 r.)

 

Zott_logo

Zott – przygotowanie serii przepisów na potrawy regionalne Lubelszczyzny z wykorzystaniem produktów marki, przeprowadzenie konkursu dla Czytelników, wsparcie w social media (sierpień-wrzesień 2016 r.)

 

Okecie_logo

Lotnisko Chopina – poprowadzenie świątecznych warsztatów w strefie odlotów dla międzynarodowych pasażerów, przygotowanie przepisu na pierniczki wraz ze zdjęciem na ulotkę promocyjną (grudzień 2015 r.)

 

TVP HD logo

TVP – występ w programie kulinarnym „Login: kuchnia” (odcinek 9, sezon II – czerwiec 2016 r.) – link do materiału online.

Tefal_logo

Lipton Ice Tea Green – poprowadzenie warsztatów dot. fotografii kulinarnej na krakowskim Placu Wolnica ze streamingiem na żywo (maj 2016 r.).

 

Tefal_logo

Tefal – przygotowanie przepisów z wykorzystaniem urządzeń AGD, garnków i patelni; promocja konkursu dla Czytelników bloga i Fanów marki (grudzień 2014 r.)

Jacobs_logo

Jacobs – wpisy z użyciem produktów Jacobs m.in. posypek do kawy oraz różnych rodzajów kaw (lipiec i listopad 2015 r.).

 

logo

Biuro Podróży Itaka – relacja z wyjazdu na Fuerteventurę (maj-czerwiec 2012 r.)

 

Canon_logo

Canon – testy kamery, obiektywów i aparatu (2013-2015 r.)

 

wedel_logo_thebranders

E.Wedel – konkursy i wpisy promujące nowości produktowe (2013-2015 r.)

 

M_logoCMYK

Makro Cash and Carry – promocja „Korony Smakosza” w Warszawie (listopad 2012 r.); wpisy z wykorzystaniem produktów (październik-grudzień 2014 r.); promocja konkursu „Zgotuj sobie sukces” (grudzień 2014 r. i styczeń 2015 r.); promocja „Korony Smakosza” (styczeń 2015 r.).

Groupon-logo

Groupon – promocja trzech edycji „Tygodnia restauracji” w Warszawie (sierpień, listopad 2014 r. oraz luty-marzec 2015 r.)

oraz m.in.:

Śliwka Kalifornijska – przygotowanie zdjęć i przepisów do dwóch świątecznych e-book’ów.

mikser planetarny Electroluxnaczynia i ceramika Altom Design / lodówki AmicaDelikatesy Alma / sery Le Rustique / Coca-Cola / musztardy Kamis / soki Tymbark / przyprawy Kotanyi / piwa rzemieślnicze Dr. Brew / Somersby – wpisy z lokowaniem produktu/usługi w przepisie.

Nutribullet / Mionetto Prosecco / Zielona Budka / Fabryka Form / patelnie i ceramika Ambition / Sirocco Tea / Inspired Decor  – organizacja konkursów dla Czytelników.

Max Premium Burgers / McDonald’s – relacja z wyjazdu do siedziby głównej (Max) i do lokalnych dostawców (McDonald’s).

Daniel Wellington / Sudio Sweden / Mahabis / Deriwe / Ogon Design – promocja produktów na Instagramie.

Jacob’s Creek – przygotowanie zdjęć i przepisów na stronę.

rodzina wódek i nalewek Saska  – przygotowanie zdjęć na Fb marki oraz relacja z wydarzenia.


BLOG W LICZBACH

stat

Statystyki

(po kliknięciu dane się powiększą)

listopad 2017

październik 2017

wrzesień 2017

sierpień 2017

lipiec 2017

czerwiec 2017

maj 2017

kwiecień 2017

readers

Czytelnicy

80% Czytelników stanowią kobiety.

37% Czytelników ma 25-34 lata. Kolejnych 22% ma 18-24 lata, a 21% 35-44 lata.

 

social_media_1

Kanały Social Media

Facebook
Instagram
YouTube


FORMY WSPÓŁPRACY

wpisy

Wpisy na blogu i w social media

Konkursy i wpisy z lokowaniem produktu (na blogu, Facebooku oraz Instagramie), recenzje sprzętów AGD, wykorzystanie we wpisach nowych produktów, naczyń kuchennych, garnków itp.

podróże

Wyjazdy studyjne

Braliśmy udział w następujących wyjazdach studyjnych: Triest (czerwiec 2016 r.), Południowy Tyrol (styczeń 2015 r.), Szwajcaria (październik 2013 r. oraz lipiec 2015 r.) Wyspy Kanaryjskie – Fuerteventura i Lanzarote (maj/czerwiec 2012 r.), a na zaproszenie Węgierskiej Organizacji Turystycznej we wrześniu 2015 r. odwiedziliśmy rejon Północnych Węgier.

 

przepisy i zdjęcia

Zdjęcia i przepisy na zamówienie

Przygotowujemy zdjęcia i przepisy na zamówienie na strony internetowe, do książek oraz e-booków (szczegóły na stronie O mnie).

baner

Reklama banerowa

Na blogu istnieje możliwość reklamy banerowej. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy umiejscowienie i rozmiary możliwych banerów.

other

Inne formy współpracy

Jeśli masz pomysł na ciekawy sposób promocji swojego produktu lub usługi prześlij nam swoją propozycję.

other

Dla restauracji

Uprzejmie informujemy, iż nie piszemy recenzji na zamówienie, ani też nie odwiedzamy restauracji na zasadzie „wpis na blogu czy w social media w zamian za voucher na wizytę”. W odwiedzanych miejscach płacimy sami swoje rachunki, a wybór lokali jest zupełnie subiektywny, podobnie jak przedstawiona opinia na ich temat.

@MadameEdith on Instagram