fbpx

Wyprzedaż garażowa – podsumowanie / Ile zebraliśmy?

24 kwietnia 2022
wyprzedaż garażowa

Bardzo wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w naszej wyprzedaży garażowej! Zaraz Wam zdradzę ile udało nam się zebrać… Ale najpierw chciałabym wam podziękować za tak liczne przybycie i wzięcie udziału w wydarzeniu.

Wyprzedaż garażowa: “A co jeśli nikt nie przyjdzie?”

Monsieur najpierw zastanawiał się: “a co będzie, jeśli nikt nie przyjdzie?” Powiem Wam, że mi też przeszło to przez myśl, bo wiedziałam, że po ostatnich cięciach zasięgów na Facebooku i Instagramie, informacja o dacie, miejscu i godzinie, dotarła do niewielkiej liczby osób. O ile zapowiedź z początku lutego dotarła do kilkudziesięciu tysięcy osób w kilka godzin, to posty z ostatnich dni niestety docierały do małego procenta obserwatorów.

Ale na szczęście nasze obawy okazały się bezpodstawne, bo punktualnie o 11:00 tłumnie wkroczyliście do Restauracji Na Cyplu przy Zaruskiego 12, która użyczyła nam swojej przestrzeni, za co ogromnie dziękuję!

Restauracja Na Cyplu

Taka impreza przy tak mało wiosennej pogodzie, jaką mamy w tym roku za oknami, nie udałaby się “pod chmurką”. Tym bardziej cieszę się, że mieliśmy super warunki do rozłożenia wszystkich rzeczy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za użyczenie tej przestrzeni, przygotowanie stołów i wielkie serce całej Załogi!

Serdeczne podziękowania kieruję też dla czterech super dziewczyn, które pomogły nam przewieźć rzeczy na wyprzedaż: Kasi, Izy, Oli oraz Ani (której nie ma na zdjęciu, bo wyszła chwilę wcześniej zanim wpadliśmy na pomysł wspólnej pamiątkowej fotki).

Na wyprzedaż jechaliśmy w pięć samochodów, bo sami widzieliście we wpisie zapowiadającym wyprzedaż, że rzeczy miałam pół piwnicy! Tyle przez lata zgromadziłam rzeczy. Wracaliśmy już jednym i to w części wioząc puste pudełka. Można zatem powiedzieć, że nowe domy znalazła zawartość aż czterech samochodów. Większość rzeczy rozeszła się w ciągu 2 godzin.

Dziękuję wszystkim za wczorajsze spotkanie, było mi Was bardzo miło poznać. I choć czasu było mało, to przynajmniej z niektórymi udało mi się zamienić kilka zdań.

I teraz meritum. Gdy zakończyliśmy akcję, Monsieur stwierdził, że “pewnie zabraliśmy ze 2 tysiące”. Na co ja odparłam, że wydaje mi się, że ciut więcej i że obstawiam co najmniej 3 tysiące, w porywach może nawet do 5… Gdy usiedliśmy i zaczęliśmy liczyć, to wyszło nam dokładnie 5027 zł! Super, bardzo się cieszę, że przebiliśmy poziom, o jakim cicho marzyłam.

Taką też kwotę wpłaciłam już wczoraj na rachunek WOŚP.

Kto wie, może wymyślimy jesienną edycję akcji. Może wraz z innymi blogerami kulinarnymi moglibyśmy robić takie spotkania np. dwa razy w roku. Myślę, że to byłoby super wydarzenie. Każdy ma bowiem w swoich szafach niezmierzone ilości kubków, filiżanek czy talerzy, z których już nie korzysta. Tak przynajmniej podejrzewam… nie wiem tylko czy znajdę osoby skore do podzielenia się tymi łupami ze światem. Popracuję nad o tym 🙂

Dziękuję wszystkim za wczoraj i do zobaczenia przy kolejnej okazji,

E.

Tylko tyle rzeczy wróciło z nami do domu

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Podobne wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tutaj możesz dodać zdjęcie do komentarza

Wyprzedaż garażowa – podsumowanie / Ile zebraliśmy?


Bardzo wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w naszej wyprzedaży garażowej! Zaraz Wam zdradzę ile udało nam się zebrać… Ale najpierw [...]
@MadameEdith on Instagram